Nasi pracownicy

Piotr Polak

Właściciel, lekarz z długim doświadczeniem zawodowym. Odkąd pamięta chciał zostać weterynarzem. Tytuł lekarza weterynarii uzyskał w 2005 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Od 2011 roku posiada tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Od kilku lat z sukcesami zajmuje się również leczeniem gołębi.

Pasjonat zwierząt, sam ma psa, kota, świnkę morską i konia. Prywatnie jest ojcem dwóch wspaniałych dziewczynek, jego żona również jest lekarzem weterynarii.

Poza godzinami pracy stara się rozwijać swoje pasje: żeglarstwo, jazdę konną, grę w squasha, narciarstwo. Uwielbia podróżować, robić zdjęcia i czytać dużo książek.

Anna Wermińska

Tytuł uzyskała w 2013 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na wydziale Medycyny Weterynaryjnej.
Zwierzęta były pasją Ani od zawsze, stąd wybór studiów i świadomy rozwój kariery zawodowej.
Doświadczenie zbierała już podczas praktyk studenckich, sympozjów, asyst przy operacjach, badaniach dermatologicznych oraz podczas opieki pooperacyjnej i szpitalnej swoich pacjentów.
W przeszłości była wiceprezesem Koła Dermatologicznego i członkiem IVSA Lublin.
Obecnie lekarz w Gabinecie Weterynaryjnym lek. wet. Piotra Polaka w Knurowie, w którym zajmuje się przede wszystkim interną, a także chirurgią.
W przyszłości chciałaby zawodowo zająć się również ortopedią zwierząt.

Prywatnie wiecznie uśmiechnięta właścicielka dwóch kotek Aurelii i Eulalii, psa Dina, oraz niebieskiego roweru. Uwielbia spotkania z przyjaciółmi, morze, poranną kawę oraz podróże i okrutnie boi się pajaków...

Joanna Polak

O dziecka wiedziała, że swoje życie chce związać z medycyną, ze względu na miłość do zwierząt , wybór padł na weterynarię.
Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie w 2005 r. W 2013 r. uzyskała tytuł specjalisty chorób ryb.
Prywatnie jest żoną doktora Piotra, z którym ma dwie śliczne córeczki. Dziewczynki już myślą by pójść w ślady rodziców. Uwielbia podróże, namiętnie czyta książki, a w wolnych chwilach doskonali swoje umiejętności w grze w squasha.